کلیک مارکت | خرید از وب سایت های جهانی (آمازون، ایبی، علی اکسپرس و ...)

درباره ما | تماس با ما | راهنمایی خرید در واتس اپ: 09366867477

0
سبد خرید شما خالی است

سوالات متداول

کلیک مارکت این افتخار را دارد که توانسته با تجربیات چندین ساله در خرید کالا از سرتاسر جهان و جلب رضایت مشتریان، بهترین و با کیفیت ترین کالاهایی که در ایران وجود ندارند یا به سختی پیدا می شوند را به راحتی در اختیار شما عزیزان قرار دهد. با استفاده از سایت کلیک مارکت می توانید از هر سایت خارج از ایران با اطمینان خاطر از کیفیت و اصل بودن کالا، به راحتی سفارش خود را ثبت کنید. در نظر داشته باشید که خرید بسیاری از کالاها توسط کلیک مارکت حتی با هزینه حمل و نقل باز هم از فروشگاه های داخلی ارزان تر است.

در قسمت جست و جو می توانید نام فروشگاه مورد نظر خود را جستجو کرده و از طریق لینک ورود، وارد فروشگاه شوید و کالای مورد نظر خود را جستجو و انتخاب نمایید. سپس لینک بالای صفحه را از سایت مربوطه کپی کرده و از طریق واتس اپ (09366867477) برای کارشناسان کلیک مارکت ارسال کنید. پس از اعلام قیمت نهایی تحویل کالا درب منزل شما توسط کارشناسان ما، می توانید نسبت به پرداخت و سفارش کالا اقدام کنید.

این زمان بستگی به وب سایت فروشنده، کشور مبداء و شرکت های پستی دارد. اما اگر بخواهیم یک بازه زمانی تقریبی را برای سفارشات آمریکا و اروپا اعلام کنیم، حدود 30 روز کاری، برای سفارشاتی که از امارات و ترکیه باشند، حدود 3 هفته کاری و سفارشات از کشورهای آسیای شرقی حدود ۴5 روز کاری در نظر گرفته می شود.

قیمت کالاها برحسب وزن کالا، قیمت ارز، هزینه گمرک و هزینه حمل مشخص می شود. در صورتی که وزن به درستی درج شده باشد، هزینه به صورت دقیق محاسبه و اعلام می شود. همچنین تلاش خواهد شد تا پیش از نهایی شدن سفارش شما در دقیق ترین حالت ممکن، برآورد هزینه انجام شود، تا از هر گونه اختلاف هزینه احتمالی جلوگیری شود.

برای خرید تمامی کالاهایی که ورود آنها به ایران آزاد بوده و منع قانونی نداشته باشد، میتوانید اقدام کنید.

به دلیل شرایط رجیستری و نیاز به مجوز واردات گوشی تلفن همراه، امکان خرید آن وجود ندارد. اما سایر متعلقات گوشی همراه را می توانید به راحتی سفارش دهید.

خانه
ناحیه کاربری
استعلام قیمت
جستجو
کلیک مارکت