کلیک مارکت | خرید از وب سایت های جهانی (آمازون، ایبی، علی اکسپرس و ...)

درباره ما | تماس با ما | راهنمایی خرید در واتس اپ: 09366867477

0
سبد خرید شما خالی است

راهنمای خرید

نحوه ی خرید کالا از سایت های خارجی

در ابتدا برای خرید کالا یا خدمات مورد نیاز شما، باید برآورد هزینه کالا یا خدمات انجام شود.

پس قبل از درخواست استعلام هزینه کالا باید حتما در سایت کلیک مارکت ثبت نام کنید. (شکل زیر)

سپس برای پیدا کردن نام سایت یا کالای مورد نظر، می توانید از نوار جستجوی بالای صفحه استفاده کنید، یا از سایت های نمایش داده شده در پایین صفحه اصلی سایت کلیک مارکت، فروشگاه مورد نظر را انتخاب نمایید. (شکل زیر)

سپس از طریق لینک ورود به فروشگاه وارد شوید (در صورت وارد نشدن به فروشگاه می توانید از آنتی فیلتر استفاده کنید). پس از جستجو در فروشگاه هدف و پیدا کردن کالای دلخواه، لینک صفحه محصول را از فروشگاه مربوطه کپی کنید. (شکل زیر)

سپس در صفحه اصلی سایت کلیک مارکت، در قسمت استعلام قیمت محصول، لینک و سایر اطلاعات خواسته شده مربوط به کالا، اعم از رنگ، سایز و… را وارد نمایید و سپس استعلام قیمت را انجام دهید. (شکل زیر)

کارشناسان کلیک مارکت پس از بررسی و در کوتاه ترین زمان ممکن، نتیجه استعلام قیمت محصول را به همراه فاکتور نهایی، برای شما ارسال می کنند. صدور فاکتور از طریق پیامک به شماره موبایل وارد شده در هنگام ثبت نام اطلاع داده می شود.

برای مشاهده فاکتور، بایستی وارد حساب کاربری شوید و از قسمت مشاهده فاکتور، می توانید مجموع هزینه های خرید کالا، از زمان سفارش تا تحویل را مشاهده نمایید. (شکل زیر)

در صورتی که برآورد هزینه خرید کالا یا خدمات، مورد تایید شماست، میتوانید از طریق صفحه پرداخت، نسبت به واریز هزینه اقدام نمایید. در این مرحله فاکتور شما ثبت می شود و فرآیند سفارش و تحویل کالای مورد نظر شما آغاز خواهد شد.

توجه: در قسمت ویرایش حساب کاربری، تمامی اطلاعات مورد نیاز مانند: آدرس، کدپستی و… را به صورت کامل و دقیق تکمیل فرمایید. مسئولیت صحت اطلاعات وارده بر عهده خریدار میباشد.

خانه
ناحیه کاربری
استعلام قیمت
جستجو
کلیک مارکت