0
سبد خرید شما خالی است

راهنمای خرید

نحوه ی خرید کالا از سایت های خارجی

در ابتدا برای خرید کالا یا خدمات مورد نیاز شما، باید برآورد هزینه کالا یا خدمات انجام شود.

پس قبل از درخواست استعلام هزینه کالا باید حتما در سایت کلیک مارکت ثبت نام کنید.

برای پیدا کردن نام سایت یا کالای مورد نظر، می توانید از نوار جستجوی بالای صفحه استفاده کنید، یا از سایت های نمایش داده شده در پایین صفحه اصلی سایت مورد نظر را انتخاب کنید.   

از طریق لینک ورود به فروشگاه وارد شوید ( در صورت وارد نشدن به فروشگاه می توانید از آنتی فیلتر استفاده کنید ) پس از انتخاب کالای مورد نظر لینک محصول را کپی کنید.

در قسمت استعلام قیمت محصول، لینک و سایر اطلاعات خواسته شده مربوط به کالا، اعم از رنگ، سایز و… را وارد نمایید و سپس استعلام قیمت را انجام دهید.

کارشناسان کلیک مارکت پس از بررسی های لازم، در کوتاه ترین زمان، فاکتور درخواست شما را ارسال می کنند. صدور فاکتور از طریق پیامک به شماره موبایل وارد شده در هنگام ثبت نام اطلاع داده می شود.

برای مشاهده فاکتور، بایستی وارد حساب کاربری شوید و از قسمت مشاهده فاکتور، می توانید مجموع هزینه های خرید کالا، از زمان سفارش تا تحویل را مشاهده نمایید.

در صورتی که برآورد هزینه خرید کالا یا خدمات مورد تایید شماست، میتوانید از طریق صفحه پرداخت، نسبت به واریز هزینه اقدام کنید. در این مرحله فاکتور شما ثبت می شود.

در قسمت ویرایش حساب کاربری، تمامی اطلاعات مورد نیاز مانند: آدرس، کدپستی و… را به صورت کامل و دقیق تکمیل فرمایید. مسئولیت صحت اطلاعات وارده به عهده خریدار میباشد.

خانه
ناحیه کاربری
استعلام قیمت
جستجو
کلیک مارکت